KURUMSAL

 
SPOTTAN SAMANYOLUNA

Elektromotor  Spot Sanayi, 1959 kurulmuş Türkiye’nin ilk spot üreticisi ve ilk spot ihracatı yapan firmasıdır. Yarım asırı geçen deneyimiyle, gelişen teknolojik yenilikleri birleştiren Elektromotor; sektörün öncü  ve köklü firma olmasının gururunu günümüzde  de devam ettirmektedir . 

Küçük bir atölyede başlayan üretimimiz  bugün  otomatik makinelerde, deneyimli mühendislerle ve deneyimli çalışanlarıyla Avrupa, Ortadoğu, Amerika da onlarca ülkeye ihracat yapmaya devam etmektedir. Kuruluşundan beri müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden  taviz vermeden sürdürdüğü üretimiyle Elektromotor her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya ve öncü olmanın sorumluluğu ve ciddiyetiyle üretimine devam etmektedir. 

Elektromotor her yıl yenilediği ürün portföyüne ilavaten müşterilerimizin gereksinimi olan  özel üretim  spot ve aydınlatma gereçlerini süratle ve özenle yerine getirmektedir. 

1959 yılında Türkiye’de yaktığımız spotun aydınlığı Samanyolu gibi büyüyüp bütün Dünya’ya aydınlatmayı başarmasını; kurucumuzun bize miras bıraktığı iş etiği değerleri  ve siz değerli müşterilerimizin kaliteyi tercih eden kıymetli desteklerinize borçluyuz. Saygılarımızla..


 

KURUMSAL

 

BLOG

 

ÖZEL TASARIMLAR

Elektromotor  Spot Sanayi, 1959 kurulmuş Türkiye’nin ilk spot üreticisi ve ilk spot ihracatı yapan firmasıdır. Yarım asırı geçen deneyimiyle, gelişen teknolojik yenilikleri birleştiren Elektromotor; sektörün öncü  ve köklü firma olmasının gururunu gün ...

 
 
 
 •  
  Elektromotor Spot
   
 •  
  Elektromotor Spot
   
 •  
  Elektromotor Spot
   
 •  
  Elektromotor Spot
   
 
Elektromotor 2014 © Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by